kapellanka-woda-dla-domu-i-biura

Woda dla biura i domu

woda-dla-biura-i-domu-title

Woda DLA do domu i biura

Naszą ofertę wody w szczególności kierujemy do firm, zakładów przemysłowych, instytucji publicznych oraz placówek oświatowych.
Źródlana woda Kapelanka w zwrotnych ekogalonach, ze względu na swoje walory smakowe oraz ekologiczną formie opakowania, jest odpowiedzią na potrzeby większości podmiotów gospodarczych, które pragną zapewnić stały dostęp do wysokojakościowej wody swoim klientom i pracownikom.

Naszą wodę czerpiemy z krystalicznego źródła, skąd w zaledwie kilka godzin trafia do naszych klientów w Jeleniej Górze i okolicach. Dzięki temu mamy pewność, że wysokojakościowa woda źródlana jaką oferujemy, jest nie tylko smaczna i nasycona minerałami, ale także wyjątkowo rześka. Doceniają to nasi klienci!

Każdego dnia Kapellanka nawadnia kilka tysięcy osób
w całym regionie.

Czy wiesz, jak smakuje krystalicznie czysta woda z górskiego źródła? Przekonaj się, wybierając wodę źródlaną Kapellanka do biura i domu!

zapytaj-nas-o-oferte

KAPELLNAKA W ABONAMENCIE - PROSTY I
EKONOMICZNY SPOSÓB NA OSZCZĘDNOŚĆ WODY
W TWOJEJ FIRMIE

Firmy podobnie jak ludzie, różnią się potrzebami. Ile razy zdarzyło Ci się, że nie dopiłeś wody ze szklanej lub plastikowej butelki do końca. Specjaliści o dostaw wody do firmy, informują że 92% pracowników, nie dopija wody w butelkach, co nie tylko wpływa niekorzystnie na środowisko, ale zwiększa koszty firm związane z łańcuchem dostaw, segregacją i zarządzaniem odpadami.

Dzięki Kapellance w zwrotnych galonach o poj. 11 i 18,9L, wykorzystujesz swoje zasoby wody do ostatniej kropli, pozbywając się przy tym problemów z segregacją odpadów i ciągłymi dostawami.

Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny. Charakter prowadzonej działalności, liczba pracowników w Twojej firmie, oraz okresy zapotrzebowania na wodę pozwalaja nam dobrać najbardziej optymalny plan abonentowy dostaw wody dla Twojej firmy.

oferta-icon-1

Jedna stała
umowa miesięczna

oferta-icon-2

Brak strat wody
w Twojej Firmie

oferta-icon-3

Nowoczesne
i energooszczędne
urządzenia.

oferta-icon-4

Brak kosztów związanych
z dostawa wody

oferta-icon-5

Brak problemów
z segregacją opakowań
po wodzie!

oferta-icon-6

Sanityzacja

Szybki i bezpośredni kontakt

Jesteśmy firma rodzinną. Znamy, każdego z naszych klientów. Dzięki temu, mamy z nimi stały kontakt i pewność, że nie muszą tracić czasu na kontakt poprzez infolinie, chcąc załatwić nawet najprostszą sprawę.

Precyzyjny harmonogram dostaw

Dostosowujemy harmonogram dostaw do Twoich potrzeb, dostarczając wodę źródlaną w 18,9-litrowych oraz 11-litrowych butlach w wyznaczonych terminach. Dostarczając wodę, zabieramy także puste butle, które następnie poddajemy procesom czyszczenia i sterylizacji. W tym zakresie dysponujemy wszystkimi niezbędnymi certyfikatami jakości, które są wymagane przez polskie prawo oraz prawo UE.

Eko-podejście do biznesu

Wyróżnia nas szczególna troska o ekologię. W codziennej działalności możemy pochwalić się nowoczesnymi, energooszczędnymi urządzeniami dozującymi, które pozwalają zapewniać obsługę najwyższej jakości. Jesteśmy wiarygodnym, przyjaznym środowisku, dostawcą z wieloletnim doświadczeniem w dostawach wody do domów oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Kompleksowa obsługa

Jako wytwórnia wody Kapellanka, posiadamy szereg akcesoriów dodatkowych, tj. stojaki do przechowywania butli, podajniki do kubków, pompki mechaniczne czy misy ceramiczne, które spełniają nawet najbardziej wyszukane wymagania naszych klientów.

Wyjątkowa woda funkcyjna dla firm. Kapellanka z jodem

Jako pierwsi i jedyni w naszym regionie, oferujemy firmom źródlaną wodę Kapellanka z jodem w galonach o pojemności 11-litrów, która jest idealnym uzupełnieniem zdrowej diety. Pierwiastek, jakim jest jod, jest z kolei niezbędnym składnikiem do budowania odporności organizmu. Dostarczając go w dobrze przyswajalnej formie płynnej, czyli wraz z nasza wodą, usprawniasz pracę mózgu, tarczycy, układu hormonów, układu krwionośnego czy układu nerwowego.

Zapytaj o ofertę wody

+48 601 999 465