kapellanka-swiat-kapellanki

Świat kapellanki

swiat-kapellanki-title

Filozofia zgodna
z naturą

Kraina Wygasłych Wulkanów to jedno z niewielu miejsc na mapie Polski, gdzie przyroda sprzed wielu lat zachowała się w swojej pierwotnej, nieskażonej formie. To właśnie tutaj ma swoje źródło Kapellanka - naturalna woda mineralna o rześkim smaku i niezwykłej czystości. Dziewicza natura Gór Kaczawskich to źródło filozofii naszej marki, z którego czerpiemy inspirację każdego dnia.

kapellanka-cudowna-kraina

Szlachetny charakter
naszych wód

Woda Kapellanka to po prostu dar góry Kapella, pełnej szlachetnych minerałów i życiodajnych pierwiastków, które czerpane są wprost z przyrody. To one sprawiają, że nasza woda jest wyjątkowa. Niesamowity świat Gór Kaczawskich niesie ze sobą również wiele pozytywnych emocji i uczuć. Na co dzień czerpiemy z tej radości, oferując Ci wszystko to, co najlepsze!

kapellanka-kropla

Krystaliczna woda
z legendą

Źródło Kapellanki tworzy magiczny świat Gór Kaczawskich, w którym na dobre zadomowiły się prastare opowieści o nadprzyrodzonych zjawiskach. Według tutejszej legendy, nasza woda to łzy Rusałki, nieszczęśliwie zakochanej w Duchu Gór. Pomyślcie, jak silna musiała być ta miłość, skoro łzy Rusałki płyną nieprzerwanie od wieków, nadając wodzie Kapellanka niepowtarzalny smak.

POZNAJ LEGENDĘ O NASZEJ WODZIE

krystaliczna-woda-z-legenda

Zapytaj o ofertę wody

+48 601 999 465