kapellanka-nasze-wartosci

NASZE WARTOŚCI

nasze-wartosci-title

BLISKOŚĆ

Na co dzień jesteśmy blisko natury, naszych partnerów oraz społeczności lokalnej. Od ponad 30 lat angażujemy się w inicjatywy społeczne, kształtujące postawy życia w zgodzie z przyrodą, która nas otacza.

Szczerość

Szczerość naszych przekonań motywuje nas do nieustannego działania w uczciwy sposób. Pielęgnujemy to w sobie, dając pozytywny przykład budowania relacji opartych na zaufaniu, szacunku i uczciwości we wszystkim, co robimy.

Zgodność

Rozwijamy się w zgodzie z naturą, stając się częścią zielonego ekosystemu. Wierzymy, że możliwe jest czerpanie z darów ziemi bez niepotrzebnej ingerencji w środowisko naturalne. W ten sposób tworzymy zrównoważony biznes zgodny z naszymi przekonaniami.

Odpowiedzialność

Od lat obserwujemy współczesne potrzeby i problemy społeczne. Wiemy, jak cenne jest dbanie o bezpieczną przyszłość otaczającego nas świata, nas samych i kolejnych pokoleń. Dlatego jesteśmy w pełni odpowiedzialni za środowisko, produkcję i dystrybucję wody Kapellanka. Każdego dnia dbamy o poprawę efektywności wykorzystania zasobów naturalnych i zawsze kierujemy się zasadą zero waste.

Ochrona

Czerpiemy z natury i oddajemy naturze wszystko, co najlepsze. Dlatego zabezpieczyliśmy nasze bezcenne źródło, tworząc wokół niego ponad 100-hektarowy obszar chroniony, aby dziewicza woda mogła płynąć również dla przyszłych pokoleń.

kapellanka-bliskosc

Zapytaj o ofertę wody

+48 601 999 465