kapellanka-oferta

Korzyści ekologiczne

korzysci-ekologiczne-title

Dlaczego ekogalon Kapellanki
w Twojej firmie to dobry wybór?

jedna-plastikowa-butelka-rozklada-sie-450-lat

Kapellanka od wieków
jest blisko natury!

Dlatego dbamy o naszych klientów i otaczający nas świat. Dążymy do działania naszej rozlewni wody w modelu zamkniętym, wykorzystując wszystkie zasoby w sposób maksymalny, a surowce naturalne regenerując w najwyższym możliwym stopniu.

Nasze samoistnie wypływające źródło wody w Podgórkach, nie wymaga pompowania, co znacząco wpływa na obniżenie emisji C02

W obszarach produkcji wykorzystujemy wyłącznie produkty niskoodpadowe.

Działamy lokalnie, dobrze znamy cały region. Nasze dostawy wody do firm realizujemy w sprawny i ekonomiczny sposób planując najkrótszą możliwą trasę dojazdu.

Zgodnie z przyjętym przez Kapellankę modelem, krystalicznie czysta wodę rozlewamy i dostarczamy w zwrotnych ekogalonach wielokrotnego użytku.

ecoglan

Każdy z nas ma wpływ na środowisko.
Dbaj o nie z Kapellanką

Według Zero Waste International Alliance „Zero waste jest celem, który jest etyczny, ekonomiczny, skuteczny i wizjonerski, aby prowadzić ludzi ku zmianie stylu życia i praktyk, które naśladują naturalne cykle odnawiania się, gdzie wszelki materiał, którego się pozbyto, jest zaprojektowany tak, by być zasobem do wykorzystania przez innych.

Zero waste oznacza projektowanie i zarządzanie produktami oraz procesami, aby systematycznie eliminować szkodliwość odpadów i materiałów oraz zmniejszać ich objętość, przetwarzać i odzyskiwać wszystkie zasoby, nie spalać ich ani nie zakopywać. Zero waste eliminuje uwalnianie szkodliwych substancji do ziemi, wody czy też powietrza, które są zagrożeniem dla zdrowia człowieka, zwierząt, roślin i całej planety”.

Dołącz do firm, które dbają z Kapellanka o otaczający świat!

zuzyty-ecoglan

Zapytaj o ofertę wody

+48 601 999 465