kapellanka-odpowiedzialnosc-spoleczna

Odpowiedzialność społeczna

odpowiedzialnosc-spoleczna-title

Społeczna odpowiedzialność

W Kapellance jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co robimy. Codziennie inspirujemy się działaniami wyjątkowych założycieli rozlewni wód – Lidii i Bogusława Jachyrów, którzy od zawsze troszczyli się o świat wokół siebie. To właśnie dlatego spokojne usposobienie, a także miłość do ludzi i natury, towarzyszą nam każdego dnia, kształtując nowoczesne podejście do biznesu.

Agroturystyka blisko natury

Od blisko 20 lat z pasją tworzymy Agroturystykę Kapellanka, która prowadzona jest w duchu „Człowiek bliżej natury”. W ten sposób pomagamy naszym gościom odnaleźć spokój i pełną harmonię, których tak bardzo brakuje w codziennym, szybkim życiu w mieście.

Ochrona rannych zwierząt

Nasza bogata historia to również opieka nad dzikimi, rannymi zwierzętami, w porozumieniu z nadleśnictwem. W ten sposób przy naszej agroturystyce funkcjonowało mini zoo, w których organizowaliśmy zajęcia edukacyjne dla przedszkoli i szkół.

Na straży ekologii

Bardzo wiele znaczy dla nas ekologiczne podejście do biznesu. Właśnie dlatego jesteśmy członkiem Stowarzyszenia „Woda dla biura i domu”, w którym aktywnie propagujemy dystrybucję wód w ekologicznych opakowaniach zwrotnych –10 - oraz 18,9-litrowych galonach.

Regionalne partnerstwo

Ważne jest dla nas życie w symbiozie z innymi partnerami z Dolnego Śląska. Należymy do stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie, które działa na obszarze Gór i Pogórza Kaczawskiego. Tutaj działamy na rzecz promocji i zrównoważonego rozwoju naszego regionu.

Działalność sportowa

Od lat angażujemy się w inicjatywy związane z turystyką pieszą i rowerową. W okolicach Podgórek, na Dolnym Śląsku, chcemy utworzyć przystanek dla rowerzystów, którzy korzystają z profesjonalnych, leśnych tras rowerowych Single Track. To właśnie na przy nich powstaną darmowe punkty czerpania zdrowej, górskiej wody.

Edukacja o wodach z Gór Kaczawskich

Mamy wieloletnie doświadczenie oraz jedyną w swoim rodzaju historię związaną z rozlewnictwem wody w naszym regionie. W najbliższej przyszłości planujemy otworzyć skansen, dzięki któremu wszyscy zainteresowani będą mogli odkrywać niesamowite dzieje rozlewni wody Kapellanka.

kapellanka-odpowiedzialnosc-spoleczna-kropla-ze-skaly

Zapytaj o ofertę wody

+48 601 999 465